РОЗРОБКА ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ВИСТАВКОВИХ СТЕНДІВ

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
(044) 223_-11-38
(050) 410_-99-05
omfal-expo@ukr.net
 
 

«Зерновые технологии 2017»

15 - 17 Февраля 2017 года в КиевЭкспоПлаза пройдет 7... >>>

 

«INTERIOR MEBEL 2017»

15 - 18 Февраля 2017 года в МВЦ пройдет международная... >>>

 

Головна Порядок роботи
 

Порядок роботи:  від ідеї до експозиції на виставці


Крім Вас переконливо і яскраво розповісти про Вашу компанію та продукт може тільки виставковий стенд. Підготовка до виставки починається з ідеї, втіленням якої є виставкова експозиція, яка з успіом працює на компанію або проти неї. Створення виставкової експозиції - це складний технологічний процес, де немає дрібниць. Виділяють наступні етапи:

 

  1. Вибір компанії - розробника і забудовника виставкових стендів. Як правило, здійснюється на основі тендера, за рекомендацією третьої особи, або є наслідком попереднього співробітництва. Репутація, ресурсні можливості, історія компанії в реалізованих проектах - все це складові успіху виставкового стенду Вашої компанії.
  2. Знайомство з компанією і менеджером проекту. «Уміння зрозуміти, чого Ви прагнете і бажання дати Вам це ...», - ще одна складова успішної реалізації Вашої ідеї в виставковому стенді.
  3. Складання технічного завдання на розробку стенду – «не занатовано - не існує ». Технічне завдання містить інформацію, яка необхідна щоб розпочати проектування виставкового стенду, а саме: назва виставки, період проведення, площа забудови, необхідне обладнання, корпоративні обмеження та Ваші побажання. Нічого неможливого немає! Має значення період часу, відведений на розробку і монтаж стенду, і другий ключовий момент, це бюджет на втілення Вашої ідеї.
  4. Розробка дизайн-проекту – це процес трансформації ідеї в тривимірну модель виставкового стенду. Сучасний дизайн виставкових стендів може здійснюватися як на основі стандартних виставкових конструкцій, так і бути ексклюзивним. Нестандартні виставкові конструкції вимагають від фахівців, що виконують дизайн-проект стенду, оригінальних рішень, креативності та фундаментального знання матеріалів і технологій (див. пункт 1).
  5. Узгодження і затвердження проекту. Узгодження проекту є необхідний етап при візуалізації ідеї, це перевірка на відповідність 3D моделі стенду Вашим очікуванням від проекту. Виставковий стенд - це ваш будинок на час виставки, і в ньому повинно бути комфортно. Завершенням процесу узгодження є затвердження дизайн-проекту. Достатній період часу, відведений на виробництво стенду після його затвердження, ще одна складова успішної реалізації Вашої ідеї в виставковому стенді. Палац за два дні не побудувати - пам'ятайте це!
  6. Проектування і виробництво стенда. Розробка проектної та конструкторської документації, а також опрацювання проекту до проведення монтажу дозволяє виключити виникнення будь-яких несподыванок на самій виставці. Наявність в компанії власної виробничої бази дозволяє  виготовляти різні види виставкових аксесуарів і втілювати найсміливіші рішення в ексклюзивних виставкових стендах. Чого тільки не зробиш для улюблених клієнтів.
  7. Монтаж і здача виставкового стенду замовнику «під ключ». Як дизайн-розробники і забудовники виставкових стендів ми провели сотні проектів по Києву і по всій Україні, завжди забезпечуючи нашим клієнтам спокій з кожним проектом, завершуючи роботу в рамках бюджету і в установлений термін. Обов'язкова складова нашого сервісу - це авторський нагляд та супровід виставкового стенду під час виставки.

Компанія «Омфал» - Ваш надійний партнер!

 
 
       
   

©2011 Omfal | All rights reserved. | Design by Kvirta Powered by ArtRis